Więcej kryteriów

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Liczba nieruchomości: 182

123456789...ostatnia »

Gorzów Wielkopolski to miasto, w którym bez problemu znajdziesz wymarzone mieszkanie na sprzedaż. Położone jest w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, które kojarzone jest przede wszystkim ze sportem, ogromnymi zielonymi terenami oraz niesamowicie urokliwym krajobrazem. Miasto słynie z licznych zabytków i atrakcji turystycznych, m.in. Parku Wiosny Ludów, Bulwarów Nadwarciańskich oraz Katedry Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ze względu na malownicze położenie, Gorzów jest porównywany do Rzymu. Miasto stale się rozwija, co wpływa bardzo pozytywnie na sytuację rynku nieruchomości oraz zainteresowanie kupnem mieszkania przez lokalnych mieszkańców, jak i osoby chcące się tu osiedlić.

Prężny rozwój rynku mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Osoby planujące przeprowadzić się do Gorzowa Wielkopolskiego mają do dyspozycji szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż. Aktualną tendencją na rynku są lokale z drugiej ręki. Wielu młodych chce kupić lub wybudować domy jednorodzinne, dlatego pojawia się bardzo dużo wolnych, używanych mieszkań dostępnych praktycznie od zaraz.

Nie oznacza to jednak, że nowe mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim nie są dostępne. Rynek nieruchomości stale się rozwija i dopasowuje do potrzeb nabywców. Gorzów Wielkopolski jest obecnie atrakcyjnym miejscem do mieszkania zarówno dla studentów, jak i mieszkańców okolicznych miejscowości, którzy mają plan na stałe osiedlenie się w lubuskiej aglomeracji. Potrzebują jednak do tego atrakcyjnego mieszkania, co napędza rynek nieruchomości.

Inwestycje mieszkaniowe w Gorzowie Wielkopolskim

Deweloperzy dokładają starań, aby nowo powstałe mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wlkp. były w stanie sprostać oczekiwaniom zróżnicowanych grup Klientów, dlatego wykonują je z bardzo dobrych materiałów, a jednocześnie wykorzystują rozwiązania ponadczasowe i niezwykle praktyczne.

Mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim powstają przy zastosowaniu coraz nowszych rozwiązań, pozwalają na różnorodną aranżację pomieszczeń, a jednocześnie gwarantują przestrzeń, która wpływa na komfort życia. Deweloperzy starają się dbać zarówno o przestrzeń wewnętrzną (lokale, wygląd klatek schodowych), ale również o przestrzeń zewnętrzną (ogrody, place zabaw, tereny zielone). Szczególną popularnością cieszą się inwestycje na osiedlu Europejskim i Górczynie.

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta mieszkań na gorzowskim rynku nieruchomości jest bardzo atrakcyjna. Najwięcej osiedli mieszkaniowych jest budowanych przez firmy Budnex, REBUD, DomBud Zachód, ALIA oraz EFEKT. Wśród ofert deweloperów znajdziesz mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 60 m², ale również mniejsze lokale typu kawalerki o powierzchni 28 m². Dostępne są również przestronne, nowoczesne 100 m² apartamenty.

Na rynku wtórnym często można spotkać mieszkania w nowym budownictwie, w kamienicach a także budynkach z wielkiej płyty. Nie brakuje ofert o wysokim standardzie wykończenia oraz tych do generalnego remontu. Za niską ceną oferty idą dodatkowe koszty oraz czas jaki musisz poświęcić na wykończenie. Pilnie sprzedam – te słowa występujące w ogłoszeniu również mogą otworzyć drzwi do większych negocjacji.

Jeśli planujesz kupić mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim, zwróć uwagę na dostępne na naszej stronie oferty mieszkań: