Więcej kryteriów

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, os. Dolinki

Liczba nieruchomości: 14

12

Mieszkania na sprzedaż z osiedla Dolinki cieszą się dużą popularnością, ponieważ lokalizacja jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami Gorzowa Wielkopolskiego. Wystarczy wyszukać konkretnych lokali, aby cieszyć się z zamieszkania w miejscu, w którym będzie nam się żyło naprawdę bardzo dobrze! W tej lokalizacji znajdziesz mieszkania dopasowane do swoich potrzeb.

Mieszkania do sprzedania na os. Dolinki – czym się wyróżniają?

Os. Dolinki znajduje się w północno-wschodniej części Gorzowa Wielkopolskiego. Położenie na jednym z gorzowskich wzgórz powoduje, że można liczyć tutaj na przepiękne widoki, łącznie z panoramą na miasto.

Osiedle odznacza się dobrą infrastrukturą komunikacyjną. Działa tutaj sieć autobusów oraz tramwajów, dlatego nie ma żadnych problemów z dojazdem do każdej części Gorzowa Wielkopolskiego wybranym środkiem transportu.

Na os. Dolinki znajduje się kilka szkół podstawowych, a także liceum nr. 3. Młodzież może uczyć się również w Zespole Szkół Gastronomicznych oraz w Liceum Plastycznym. Z kultury można korzystać w Miejskim Ośrodku Kultury „Mosart”, w którym działa m.in. kino studyjne.

Dla fanów natury osiedle ma również dwa parki: Kopernika i Siemiradzkiego.

Jakie mieszkania na sprzedaż na os. Dolinki?

W tym miejscu Gorzowa Wlkp. dominuje zabudowa wielorodzinna w której skład chodzą bloki cztero piętrowe oraz wieżowce. W dużej mierze przeważają budynki z wielkiej płyty. Na osiedlu Dolinki najwięcej jest mieszkań na sprzedaż 2-3 pokojowych o powierzchni od 37 do 60 m2. Zdarzają się także kawalerki 23-30 m2. Część mieszkań jest już odnowiona, wymagają jedynie drobnego remontu, dlatego nie trzeba od razu inwestować w generalny remont. To spore ułatwienie dla osób, które chcą się szybko przeprowadzić.

Na osiedlu Dolinki zdarzają się również mieszkania na sprzedaż o dużej powierzchni których metraż dochodzi nawet do 100 m2 zapewniające maksymalny komfort.

Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Dolinki, które znajdziesz w Gorzowie Wielkopolskim nie dość, że dostępne są w bardzo dobrej lokalizacji, to jeszcze ich cena nie jest wygórowana w porównaniu do innych osiedli.

Jeżeli interesują Ciebie mieszkania na sprzedaż na osiedlu Dolinki w Gorzowie Wielkopolskim, zapoznaj się z naszymi ofertami.