Więcej kryteriów

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, Centrum

Liczba nieruchomości: 7

Gorzów Wielkopolski jest największym miastem w województwie lubuskim. Charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, położony jest na siedmiu wzgórzach i przepływa przez niego rzeka Warta. Miasto jest atrakcyjne, dysponuje aż dziewięcioma parkami oraz kompleksem leśnym. W obrębie kilku kilometrów znajdziemy tu także kilka pięknych jezior. Miejsc do odpoczynku na łonie natury na pewno nie brakuje. Jeżeli szukasz nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim, zdecyduj się na mieszkania na sprzedaż w Centrum. Dzięki takiej lokalizacji będziesz miał wszędzie blisko.

W Centrum nie brakuje mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Zabudowa mieszkaniowa w większości skupia się w centrum miast i w Gorzowie Wlkp. nie jest inaczej. Wiele osób chce mieszać w takiej lokalizacji, nie ma w tym nic dziwnego. Każdy chce mieć blisko do pracy, sklepu, jak i rozrywki. Tylko lokalizacja w ścisłym centrum to gwarantuje.

Co ważne, mieszkania do sprzedania w Centrum Gorzowa dostępne są w różnych metrażach oraz standardach. Kupisz zarówno lokale o powierzchni 23 m2, będące dobrym rozwiązaniem pod inwestycję, jak i duże mieszkania w kamienicy i apartamenty o powierzchni nawet 120 m2. Ceny mieszkań w Centrum do generalnego remontu zaczynają się od 120 tysięcy złotych. Za duże mieszkania po generalnym remoncie i wysokim standardzie będziemy musieli zapłacić nawet 500 tyś złotych.

Większość mieszkań w Centrum Gorzowa znajduje się w blokach oraz kamienicach. Dzięki ukształtowaniu terenu oraz dużej ilości zieleni jaka znajduje się w tym mieście można liczyć na bardzo atrakcyjną lokalizację. Jeśli nie do końca jesteś przekonany do tej lokalziacji, warto zapoznać się z dostępnymi mieszkaniami na wynajem w centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Centrum miasta to również bardzo dobre miejsce na prowadzenie biznesu. Zobacz jakie mamy dostępne lokale na wynajem w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Wynajem to idealny sposób na sprawdzenie możliwości danej dzielnicy miasta.

Szukasz mieszkania na sprzedaż w Centrum Gorzowa Wlkp.? Sprawdź jak się mieszka

Ciekawym i bardzo dogodnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o Gorzów Wielkopolski są nieruchomości znajdujące się w Centrum. Dzięki temu, że miasto jest mniej hałaśliwe niż Szczecin czy Poznań, możesz liczyć tutaj na względny spokój, a wszędzie będzie blisko. Takie możliwości dają mieszkania w Centrum Gorzowa.

Dzięki programowi KAWKA za sprawą którego zlikwidowano m.in. w mieszkaniach znajdujących się w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego stare piece, podłączając je do sieci miejskiej, jakość powietrza znacznie się poprawiła.

Decydując się na zakup mieszkania w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego masz również pewność, że komunikacją miejską dojedziesz z tego miejsca do każdej części miasta.

Aby ciekawie spędzić wolny czas nie musisz przemieszczać się poza Centrum Gorzowa Wlkp. W Parku Róż wypoczniesz w ciszy na łonie natury a w restauracjach zlokalizowanych przy gorzowskim bulwarze sprzędziesz miło czas ze znajomymi. Centrum Gorzowa Wielkopolskiego to szansa na spokojne miejsce do mieszkania, spędzania udanego czasu i delektowania się każdą wolną chwilą.

Jeśli interesują Ciebie mieszkania na sprzedaż w Centrum Gorzowa Wielkopolskiego zapoznaj się z powyższymi ofertami. Sprawdź również lokale użytkowe na sprzedaż w Centrum dostępne w naszym biurze.