Więcej kryteriów

Mieszkania na sprzedaż Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie

Liczba nieruchomości: 6

Mieszkania na sprzedaż na os. Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim uważane są za jedne z najpopularniejszych. Zapewne przyczynia się do tego bardzo dobra lokalizacja, nowe budownictwo oraz duże zainteresowanie osób kupujących mieszkania pod inwestycje. Choć jest to najmłodsze osiedle w Gorzowie Wielkopolskim – powstało w 2007 r., rozwija się bardzo prężnie, a sprzedaż mieszkań jest coraz większa. Osiedle Europejskie charakteryzuje się szybki dojazdem do centrum miasta oraz bliskością natury – w pobliżu mamy Rezerwat Gorzowskie Murawy i rozległe tereny leśne.

Jakie znajdziesz mieszkania na sprzedaż na osiedlu Europejskim?

Budynki, które znajdują się na os. Europejskim w Gorzowie Wlkp. są nowoczesne, zaprojektowane według najnowszych standardów. Nie brakuje budynków z cichobieżnymi windami oraz halami garażowymi. Każdy, kto lubi przestrzeń znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Mieszkania na sprzedaż os. Europejskie są według wielu inwestorów najlepszą propozycją na gorzowskim rynku nieruchomości.

Nowopowstałe budynki tworzą dziedzińce na których znajdziemy bezpieczne place zabaw. Dzięki zróżnicowanej ofercie mieszkania na sprzedaż sprostają oczekiwaniom zarówno rodziną z dziećmi jak i singlom czy osobą starszym.

Wystarczy śledzić aktualne ogłoszenia, a na pewno uda się znaleźć propozycję idealną dla siebie. Na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim znajdziesz mieszkania na sprzedaż na rynku wtórnym oraz od dewelopera, dlatego można liczyć na znalezienie opcji idealnej dla siebie.

Co więcej, os. Europejskie stale się rozwija, ma już bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. Nie trzeba wybierać się w inne regiony Gorzowa, aby skorzystać z usług lekarza, fryzjera czy kwiaciarki. Wszystko jest na miejscu. W przyszłości ma równiej powstać tutaj sieć komunikacji miejskiej. Dzięki dobremu położeniu z osiedla Europejskiego dojedziesz szybko do innych części Gorzowa a zarazem w ekspresowym tempie wyjedziesz z miasta.

Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Europejskim godne polecenia!

Na łamach powyższej kategorii prezentujemy mieszkania na sprzedaż z osiedla europejskiego jakie posiadamy w naszym biurze nieruchomości. Powierzchnia lokali mieszkalnych jest bardzo zróżnicowana. Dostępne są zarówno małe mieszkania o powierzchni około 30 m2. Nie brakuje równiej dużych lokali często dwupoziomowych których powierzchnia sięga ponad 100 m2. Mieszkania oferowane na osiedlu Europejskim większości są w bardzo dobry stanie, często o podwyższonym standardzie, dlatego nie wymagają dodatkowych nakładów przed wprowadzeniem się. Zdarzają się równiej mieszkania na sprzedaż do drobnego remontu, które często można kupić taniej.

Nowe budownictwo niesie za sobą wiele korzyści. Budynki budowane obecnie spełniają wysokie standardy energetyczne. Posiadają dobre ocieplenie, nowoczesne często trzy-szybowe okna. Całość wpływa na minimalne straty cieplne. Małe opłaty za centralne ogrzewanie, niskie fundusze remontowe oraz dobrze zarządzane wspólnoty to gwarancja niewygórowanych rachunków czynszowych.

Mieszkania na sprzedaż na osiedlu Europejskim w Gorzowie Wielkopolskim są jak najbardziej godne uwagi. Zapoznaj się z naszymi ofertami.