Więcej kryteriów

Domy na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Liczba nieruchomości: 35

123

Domy na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nowe inwestycje zmieniają na lepsze krajobraz miasta i podwyższają standard jednej ze stolic województwa lubuskiego. Gorzów Wielkopolski stale zyskuje nowych mieszkańców, powracają również dawni Gorzowianie, którzy kilka lat temu wyjechali za pracą. Co ich tu przyciąga? Często atrakcyjne ceny nieruchomości.

Domy na sprzedaż w mniejszym mieście dają większe perspektywy

Jeśli nie chcesz tracić czasu na dojazdy, a jednocześnie nadal mieszkać w mieście, Gorzów Wielkopolski jest idealnym wyborem dla Ciebie. O ile w Warszawie czy Wrocławiu są dużo większe perspektywy i możliwość rozwoju, to w Gorzowie Wielkopolskim zaznasz spokoju, relaksu i odpoczynku w pięknym domu jednorodzinnym na jednym z osiedli. Paradoksem dużych miast jest to, że mają bardzo dużo do zaoferowania, ale nie masz czasu, aby z tych możliwości korzystać, bo albo stoisz w korkach, albo pracujesz od świtu do nocy. W Gorzowie Wielkopolskim czas płynie wolnej, można kontemplować przepiękną przyrodę i krajobrazy, których głównym elementem są jeziora i pobliskiej lasy. Jest to idealne miasto do mieszkania dla rodzin z dziećmi, jak i osób poszukujących ciszy, spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Domy na sprzedaż w Gorzowie Wlkp. mają dobrą lokalizację

Gorzów Wielkopolski oddalony jest o godzinę jazdy od Szczecina, 2 godziny od Poznania oraz 2,5 od Berlina. Jeżeli poczujesz, że chcesz skorzystać z bardziej wyszukanych usług lub rozrywek, masz do nich dostęp w wyżej wymienionych aglomeracjach. Wszystko jest w zasięgu możliwości osób zmotoryzowanych. Dodatkowym atutem jest coraz lepsza infrastruktura drogowa

Dużą popularnością cieszą się także domy na sprzedaż w gminach zlokalizowanych niedaleko Gorzowa oraz w tych bezpośrednio graniczących z miastem m.in.

Oferty nowych domów na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Deweloperzy starają się proponować zróżnicowaną ofertę zarówno domów jednorodzinnych wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej a także szeregowej. Do ich budowy wykorzystują coraz nowocześniejsze materiały, stosując ekologiczne rozwiązania. Nierzadko można spotkać domy na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim, w których zastosowano najnowocześniejsze systemy, w tym fotowoltaikę, pompy ciepła czy rekuperację.

Masz szansę znaleźć obiekt, który będzie spełniał wysokie standardy ekologiczne, dzięki czemu będzie tani w utrzymaniu a Ty, poczujesz się w nim bezpiecznie i zaznasz upragnionego spokoju. Dodatkowo przestrzeń jaką zapewnia nowy dom sprawia, że poczujesz się swobodnie, a ogród i taras da nowe możliwości jakich nie zaznamy mieszkając w bloku.

Jeżeli planujesz kupić dom w Gorzowie Wielkopolskim, zapoznaj się z ofertami dostępnymi na naszej stronie. W jednym miejscu domy na sprzedaż z Gorzowa Wlkp. z eDOM Nieruchomości oraz Konsorcjum nr 1: