Więcej kryteriów

Domy Gorzów Wielkopolski

Liczba nieruchomości: 31

123

Jeszcze kilka lat temu Gorzów Wielkopolski był uważany za rejon mało perspektywiczny, a tym samym młodzi głównie wyjeżdżali za pracą, nie inwestowali w nieruchomości w województwie lubuskim. Obecnie trend ten się zmienia, co widać w szybko znikających ofertach domów w Gorzowie Wlkp. Dziś wiele rodzin z dziećmi woli kupić gotowy dom z kawałkiem ogrodu niż mieszkanie w bloku.

Rynek domów w Gorzowie Wielkopolskim

Rynek nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim stale się rozwija, a dzięki temu powstaje tu coraz więcej nowych inwestycji deweloperskich. Jest także sporo ofert na domy z rynku wtórnego. Rosnąca konkurencyjność powoduje, że ceny nieruchomości są zróżnicowane, a co za tym idzie, jest możliwość wyboru. Odpowiedni dom dla siebie znajdzie zarówno kupiec dysponujący ograniczonym, jak i bardzo pokaźnym zasobem gotówki.

W porównaniu do innych miast, ceny nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim są stosunkowo niskie, co zachęca wiele osób do kupienia właśnie tu domu. Każdy, kto poszukuje spokojniejszego miejsca do życia i chce uciec od miejskiego zgiełku dużych aglomeracji może zaznać tego w domu jednorodzinnym kupionym w Gorzowie Wielkopolskim.

Niestety rynek wynajmu domów w Gorzowie jest ciągle mało popularny. Oferty wynajmu zdominowane są głównie przez mieszkania.

Domy deweloperskie a używane

Zarówno domy w Gorzowie Wlkp. prosto od deweloperów, jak i budynki używane mają swoje zalety i wady. W przypadku budynków z rynku pierwotnego, są to obiekty nowe, estetycznie budowane według coraz wyższych norm środowiskowych.

Domy używane często można kupić w znacznie niższej cenie niż nowe, choć zwykle wymagają one remontu. Łatwiej jednak kupić dom z rynku wtórnego w niższej cenie, którego położenie jest w bezpośrednim sąsiedztwie punktów usługowo-handlowych, szkół oraz komunikacji miejskiej.

Nie brakuje również ofert drogich nieruchomości z rynku wtórnego o wysokim standardzie wykończenia, w bardzo popularnych i pożądanych lokalizacjach charakteryzujących się dostępem do komunikacji miejskiej, dobrą infrastruktura a także zapewniających spokój oraz ciszę.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dom z rynku pierwotnego czy wtórnego, ważne, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania i gwarantował spokój i bezpieczeństwo każdego dnia.

Jeśli interesują Ciebie domy w Gorzowie Wielkopolskim, zwróć uwagę na dostępne na naszej stronie oferty przygotowane przez eDOM Nieruchomości wraz z biurami należącymi do Konsorcjum nr 1: