Więcej kryteriów

Obiekty na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Liczba nieruchomości: 14

12

Jeśli w Twoim zainteresowaniu są obiekty na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolski, dobrze trafiłeś! Na naszej stronie znajdziesz budynki, w których można prowadzić działalność gospodarczą, mieć biuro, magazyn czy warsztat samochodowy. Dostępne są małe, jak i duże powierzchnie użytkowe w Gorzowie Wlkp., dzięki którym rozpoczniesz profesjonalną działalność jako przedsiębiorca z dowolnej branży.

Duży wybór obiektów użytkowych na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim

Sprzedaż budynków użytkowych w Gorzowie Wlkp. dzięki dużej dostępności różnorodnych nieruchomości przebiega bardzo sprawnie. Każdy ma szansę znaleźć propozycje idealne dla siebie, pod działalność jaką prowadzi.

Rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim stale się rozwija za sprawą działających tu firm z różnych branż, a przede wszystkim dzięki doskonałej lokalizacji oraz dostępnej infrastrukturze drogowej. To wszystko powoduje, że ludzie zostają w mieście, wiążą z nim przyszłość, chcą się rozwijać oraz kupować obiekty użytkowe na własność. Napędza to rynek nieruchomości komercyjnych i pozwala się mu rozwijać w bardzo dobrym kierunku.

Na co należy zwrócić uwagę kupując obiekty w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli chcesz prowadzić biznes, który odniesie sukces, niezbędne jest wybranie właściwej lokalizacji biura, hali, magazynu, czy warsztatu. Istotne jest, aby lokal był dopasowany do specyfiki działalności, jaką prowadzisz. Jeżeli jest to biuro, w którym przyjmujesz klientów, wybierz lokalizację w centrum lub w niedalekiej, dogodnej odległości od ważnych punktów w mieście. Dzięki temu klienci nie będą mieli żadnych problemów, aby do ciebie dotrzeć zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Przy wyborze konkretnego obiektu , zwróć uwagę przede wszystkim na:

• infrastrukturę znajdującą się w okolicy,
• koszty dodatkowe, jakie wiążą się z eksploatacją budynku,
• metraż dostępnych pomieszczeń,
• udogodnienia, na jakie możesz liczyć w budynku i jego okolicach (dostępne parkingi).

Jakie budynki użytkowe można kupić w Gorzowie Wielkopolskim?

W Gorzowie Wielkopolskim dostępne na sprzedaż są m.in.:

• garaże,
• obiekty biurowe,
• magazyny,
• obiekty handlowo-usługowe,
• hale produkcyjne,
• warsztaty samochodowe,
których stale brakuje w Gorzowie Wlkp.

Na tej podstronie przygotowaliśmy obszerną bazę obiektów użytkowych na sprzedaż, które mamy nadzieję, że spełnią Twoje oczekiwania pod względem wyposażenia, powierzchni, jak i lokalizacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki dostępnej wyszukiwarce wybierzesz propozycje idealną dla siebie.

W Gorzowie Wielkopolskim zdecydowanie nie brakuje nieruchomości komercyjnych na sprzedaż pozwalających na prowadzenie profesjonalnej działalności gospodarczej. Wystarczy zapoznać się z ofertą miasta, aby przyznać, że nieruchomości te znajdują się w zróżnicowanych, ale bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

Jeżeli szukasz wymarzonego obiektu pod działalność gospodarczą w Gorzowie Wielkopolskim, skontaktuj się z nami. Przedstawimy opcje idealnie dopasowane do twoich potrzeb!

Na dzień dzisiejszy posiadamy w Gorzowie Wielkopolskim obiekty na sprzedaż w następujących lokalizacjach: