Więcej kryteriów

Lokale Gorzów Wielkopolski

Liczba nieruchomości: 92

12345678

Jeśli jesteś zainteresowany lokalami w Gorzowie Wielkopolskim zapoznaj się z naszą ofertą? Gorzów Wlkp. jest dobrym miejscem do prowadzenia i rozwijania własnej działalności gospodarczej. Stanowi ważny ośrodek przemysłowy. W szczególności rozwijają się tu branże farmaceutyczna, spożywcza, chemiczna, elektroniczna oraz motoryzacyjna. Nie dziwi więc fakt, że coraz więcej osób poszukuje lokali użytkowych w Gorzowie Wielkopolski.

Jakie lokale użytkowe znajdziesz w Gorzowie?

Lokale i obiekty użytkowe, które są dostępne w Gorzowie Wielkopolskim to przede wszystkim:

• lokale gastronomiczne,
• lokale biurowe,
• lokale handlowo-usługowe.

W jednym z największych miast województwa lubuskiego nie brakuje także lokali, w których można otworzyć hotel, korporację, a także inną formę działalności pozwalającą na rozwój i zatrudnianie pracowników. Wybór nieruchomości jest bardzo duży, a ich ceny są konkurencyjne.

Czym się wyróżniają atrakcyjne lokale handlowo-usługowe dostępne w Gorzowie Wlkp.

Każdy przedsiębiorca chce prowadzić działalność w miejscu przyjaznym, zadbanym i przede wszystkim korzystnie usytuowanym. Aby tak było, warto szukać lokali w atrakcyjnych lokalizacjach, a takich obiektów w Gorzowie Wielkopolskim nie brakuje. Bez większej trudności znajdziesz lokal, w którym przyjmiesz klientów, rozpoczniesz składowanie towarów lub inną formę działalności.

Proponujemy biura w Gorzowie Wlkp. w ścisłym centrum lub na obrzeżasz, wedle potrzeb. Gwarantujemy umiejscowienie lokali w pobliżu atrakcyjnej infrastruktury miejskiej. Lokale handlowo-usługowych w Gorzowie Wlkp. dostępne są w dogodnych warunkach pod względem kosztów najmu oraz eksploatacji.

Jak znaleźć tanie lokale w Gorzowie Wielkopolskim?

To, ile trzeba będzie zapłacić za lokal użytkowy w Gorzowie Wielkopolskim, w dużej mierze zależy od:

• lokalizacji nieruchomości,
• metrażu,
• infrastruktury znajdującej się w obrębie nieruchomości,
• standardu budynku, jego wykończenia oraz wyposażenia.

W Gorzowie Wielkopolskim nie brakuje atrakcyjnych cenowo lokali. Szukając takiej nieruchomości musisz niestety nastawić się na mniej atrakcyjną lokalizację w mieście oraz samym budynku. Jeśli chcesz znaleźć tanio lokal pod działalność gospodarczą w Gorzowie Wielkopolskim, zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą lokali: