Obiekt na wynajem 1131,7 m², Szprotawa

  • Obiekt 1131,7 m², Szprotawa - 36214.4 zł (nr 104/3070/OOW)
  • Obiekt 1131,7 m², Szprotawa - 36214.4 zł (nr 104/3070/OOW)
  • Obiekt 1131,7 m², Szprotawa - 36214.4 zł (nr 104/3070/OOW)
  • Obiekt 1131,7 m², Szprotawa - 36214.4 zł (nr 104/3070/OOW)

UMÓW SIĘ NA OGLĄDANIE

  • czwartek01grudzień
  • piątek02grudzień
  • poniedziałek05grudzień

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest obiekt o charakterze handlowo – usługowym o powierzchni 1131,7 m2 posadowiony na działce o powierzchni 4965 m2 zlokalizowany w Szprotawie oddalonym o około 55 km od Zielonej Góry.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Ściany w pomieszczeniach malowane w zależności od funkcjonalności wyłożone terakotą. Okładziny ścienny wyłożony płytką ceramiczną. Stolarka aluminiowa oraz stalowa przeciwpożarowa, płycinowa. Ciepła woda podgrzewacze elektryczne. Ogrzewanie nieruchomości gazowe ze swojej kotłowni.

Budynek klimatyzowany, wyposażony w system przeciwpożarowy, system monitoringu zewnętrznego oraz wewnętrznego, zabezpieczony instalacją alarmową.

Budynek posadzony na fundamencie żelbetowym. Ściany nośne, działowe murowane – POROTHERM, usztywnione słupami żelbetowymi. Dach pokryty dachówką cementową, konstrukcja drewniana.

W obiekcie znajduje się pełne zaplecze magazynowe, socjalne, biurowe, oraz komora dostaw spełniająca wszystkie wymogi sanitarne i bhp dla marketów spożywczych, co pozwala na rozpoczęcie działalności handlowej bez konieczności adaptacji obiektu. Przystosowany dojazd do budynku dla niepełnosprawnych.

Parking przy nieruchomości wyłożony kostką brukową. Utwardzenie terenu parkingu pozwala na swobodne parkowanie TIR-ów.
Ilość miejsc parkingowych 83 + 2 miejsca dla niepełnosprawnych.

Posesja wokół nieruchomości zadbana. Przy budynku znajduje się wiata na wózki, śmietniki.

Nieruchomość jest idealną propozycją pod działalność inwestycyjną taką jak usługi handlowe.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, witryny obiektu i wejście do budynku zlokalizowane są bezpośrednio przy ulicy o dużym natężeniu ruchu. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.

Cena najmu: 36.214,40 zł + opłaty eksploatacyjne + energia + gaz.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

Nieruchomości Gorzów

Nie znalazłeś interesującej oferty?

Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i znajdziemy Twoją nieruchomość!