Działka na sprzedaż 1740 m², Gorzów Wielkopolski

  Brak zdjęcia nieruchomości

  Opis nieruchomości

  Przedmiotem oferty jest atrakcyjnie usytuowany grunt inwestycyjny o powierzchni 1740 m2 zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim.

  Proponowana nieruchomość to grunt budowlany z możliwością wykorzystania go pod inwestycję, usługi, produkcję, składy, przemysł. Działka nadaje się również pod zabudowę mieszkaniową.

  Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki o minimalnej powierzchni. Teren z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.

  Działka to idealna propozycja dla inwestora, który poszukuje nieruchomości zlokalizowanej w spokojnym miejscu jednocześnie z dużym przepływem samochodowym.

  Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

  CENA : 350.000,00 zł

  ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

  BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!

  Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

  Oblicz przybliżoną ratę kredytu:

  Pożyczam

  Na okres

  Oprocentowanie%

  Rata:

  Podobne nieruchomości

  Potrzebujesz pieniędzy na zakup nieruchomości?

  Bezpłatnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i wybierzemy najlepszą ofertę spośród 25 banków! Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu udzielenia darmowej i niezobowiązującej konsultacji.

  Nieruchomości Gorzów

  Nie znalazłeś interesującej oferty?

  Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i znajdziemy Twoją nieruchomość!