Dom na sprzedaż 138 m², Słońsk, Lemierzyce

  Brak zdjęcia nieruchomości

  Opis nieruchomości

  Ofertą sprzedaży jest dom jednorodzinny z zabudowaniami usytuowany w miejscowości Lemierzyce w województwie lubuskim (Gmina Słońsk).

  W skład ceny ofertowej nieruchomości wchodzi działka o powierzchni 2600m2 wraz z domem wolnostojącym o powierzchni 138m2 i budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 335m2 oraz działka znajdująca się naprzeciw tegoż gospodarstwa o powierzchni 2200m2 zabudowana stodołą i budynkiem gospodarczym o łącznej powierzchni 299m2.

  Na powierzchni 138m2 domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, a także pokój i strych na poddaszu.

  Nieruchomość idealna na prowadzenie działalności usługowej, produkcyjnej, magazynowej oraz handlowej.

  Istnieje możliwość oddzielnego zakupu domu z działką o powierzchni 2600m2 i zabudowaniami za cenę 400.000,00 PLN oraz działki usytuowanej naprzeciw gospodarstwa o powierzchni 2200m2 wraz z budynkami gospodarczymi za cenę 290.000,00 PLN.

  Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej atrakcyjna lokalizacja.

  Zainteresowany -

  Zadzwoń i zapytaj o więcej szczegółów oferty.

  Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.

  Oblicz przybliżoną ratę kredytu:

  Pożyczam

  Na okres

  Oprocentowanie%

  Rata:

  Potrzebujesz pieniędzy na zakup nieruchomości?

  Bezpłatnie sprawdzimy Twoją zdolność kredytową i wybierzemy najlepszą ofertę spośród 25 banków! Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu udzielenia darmowej i niezobowiązującej konsultacji.

  Nieruchomości Gorzów

  Nie znalazłeś interesującej oferty?

  Zostaw nam swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie i znajdziemy Twoją nieruchomość!