eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » wynajem » nieruchomość nr 537/3070/OLW

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
537/3070/OLW
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Cena najmu:
3 080 PLN
Powierzchnia:
77 m²
Cena za m²:
40 PLN
Piętro/liczba pięter:
0/3
Rodzaj zabudowy:
niski blok
Materiał budynku:
cegła
Ogrzewanie:
CO miejskie
Stan nieruchomości:
bardzo dobry
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Rodzaj kanalizacji:
miejska
Okna:
PCV
Przeznaczenie:
handel/usługi
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 77 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku mieszkalnym, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala główna oraz 3 pomieszczeń biurowo usługowych, większość ścian dzielących pomieszczenia, to ściany działowe, co pozwoli nowemu najemcy na aranżację wnętrza według własnego gustu oraz zapotrzebowania, do lokalu przynależy również wc.

Niewątpliwym atutem lokalu jest wejście z poziomu chodnika zaopatrzone w szklane witryny, co dodaje mu atrakcyjności reklamowej.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności usługowej, szkoleniowej, kancelaryjnej, biurowej, handlowej oraz gastronomicznej.

Loka w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone panelami, sala główna częściowo wyłożona na podłodze panelami, w części wejścia wyłożona glazurą. Łazienka w glazurze i terakocie.

Położenie lokalu zapewnia duży przepływ pieszych, sąsiedztwo stanowią liczne budynki mieszkalne, punkty usługowe, handlowe, liczne markety oraz centra handlowe. Osiedle Górczyn jest prężnie rozwijającym się osiedlem gdzie stale przybywa nowych mieszkańców. Górczyn jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Cena najmu: 3 080 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLW
Nieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLWNieruchomość nr 537/3070/OLW

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert