eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » wynajem » nieruchomość nr 527/3070/OLW

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
527/3070/OLW
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski
Cena najmu:
2 500 PLN
Powierzchnia:
66.21 m²
Cena za m²:
38 PLN
Piętro/liczba pięter:
0/3
Rodzaj zabudowy:
apartamentowo-biurowy
Materiał budynku:
cegła
Rok budowy:
2005
Ogrzewanie:
elektryczne
Stan nieruchomości:
bardzo dobry
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Rodzaj kanalizacji:
miejska
Okna:
drewniane (nowego typu)
Przeznaczenie:
handel/usługi
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powowierzchni 66,21 m2 usytuowany na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku usługowym położony w Gorzowie Wielkopolskim.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi: sala sprzedaży z dużymi przeszklonymi witrynami, pomieszczenie biurowe, wc oraz kuchnia.

Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym nadający się do natychmiastowego rozpoczęcia praktycznie każdego rodzaju działalności gospodarczej.

Na podłogach położono gresy w kolorze szarym. Kuchnia w zabudowie gdzie na jednej ze ścian położono cegłę dekoracyjną. Wc urządzone w nowoczesnej stylistyce elementem przyciągającym jest duże lustro a jedną ze ścian pomalowano czarną farbą tablicową.

Wejście do lokalu bezpośrednio z poziomu chodnika. Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Ogrzewanie i ciepła woda za pomocą pieca elektrycznego.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja zapewniająca łatwy i szybki dostęp do punktów usługowych oraz handlowych.

Cena najmu: 2 500 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

Zdjęcia

Nieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLW
Nieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLWNieruchomość nr 527/3070/OLW

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert