eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » wynajem » nieruchomość nr 208/710/OLW

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
208/710/OLW
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Centrum
Cena najmu:
18 000 PLN
Powierzchnia:
221 m²
Cena za m²:
81 PLN
Liczba pomieszczeń:
3
Rodzaj zabudowy:
shop
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Rodzaj kanalizacji:
miejska
Okna:
aluminiowe
Przeznaczenie:
handel/usługi
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY W CENTRUM MIASTA GORZOWA WLKP.

Przedmiotem oferty jest atrakcyjny WOLNOSTOJĄCY PARTEROWY LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY o pow. 221 m2 w Gorzowie Wlkp., z wejściem bezpośrednio z ulicy, wybudowany w technologii tradycyjnej.

Lokal obecnie składa się z sali sprzedaży, pomieszczenia magazynowego, socjalnego i sanitarnego. Konstrukcja budynku pozwala na dowolną adaptację pomieszczeń.

Witryny wystawowe na całą szerokość budynku, wykonane z profili aluminiowych ze szkłem termoizolacyjnym.

Instalacje: elektryczna miedziana 220 i 380 V, wodociągowa i centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, wentylacja mechaniczna wyciągowo - nadmuchowa, klimatyzacja.

System alarmowy.

Doskonała lokalizacja przy nowo wyremontowanych głównych ulicach miasta, o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszo - jezdnym, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej.

Ogólnodostępne parkingi.

MIESIĘCZNY KOSZT NAJMU: 18.000 zł netto + 23% VAT + zużycie mediów + kaucja.

Zapraszam na prezentację.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 208/710/OLWNieruchomość nr 208/710/OLW
Nieruchomość nr 208/710/OLWNieruchomość nr 208/710/OLWNieruchomość nr 208/710/OLW

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert