eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 43/7199/OLS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
43/7199/OLS
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Centrum
Cena:
320 000 PLN
Powierzchnia:
53.26 m²
Cena za m²:
6 008 PLN
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro/liczba pięter:
0/3
Rodzaj zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
1903
Ogrzewanie:
CO miejskie
Przeznaczenie:
handel/usługi
Forma własności:
odrębna własność
Dodatkowe:
piwnica,

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż lokal o pow. 53,26 m2 o charakterze usługowo-handlowym położony w Gorzowie Wlkp. przy jednej z głównych ulic Centrum miasta w kamienicy na parterze.

Lokal składa się z wyodrębnionej sali głównej o powierzchni 30 m2, zaplecza socjalnego, które stanowi dwa oddzielne pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 19 m2, korytarza oraz WC.

Przed lokalem duże natężenie ruchu pieszych i ruchu samochodowego. Lokalizacja budynku nadająca się idealnie na siedzibę firmy, sklep, gabinety kosmetyczne itp. Lokal posiada dużą witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy.

W lokalu rozprowadzono instalację alarmową oraz budynek objęty ochroną konserwatorską.

Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.

Czynsz eksploatacyjny wynosi około 200 zł.

Zapraszam do obejrzenia!

Zdjęcia

Nieruchomość nr 43/7199/OLSNieruchomość nr 43/7199/OLS
Nieruchomość nr 43/7199/OLSNieruchomość nr 43/7199/OLSNieruchomość nr 43/7199/OLS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert