eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 41/3504/OLS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
41/3504/OLS
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski, Centrum
Cena:
314 000 PLN
Powierzchnia:
95 m²
Cena za m²:
3 305 PLN
Liczba pomieszczeń:
4
Rodzaj zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
1930
Ogrzewanie:
elektryczne
Rodzaj kanalizacji:
miejska
Przeznaczenie:
handel/usługi
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie- miasto Gorzów Wlkp.** LOKAL. Doskonała oferta inwestycyjna zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Lokal usługowy usytuowany w Gorzowie Wlkp., na parterze trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego.
Przedstawiamy Państwu do sprzedania 95-cio metrową powierzchnię usługowo-handlową, rozłożona na parterze i pierwszym piętrze, podzielona na 4 pomieszczenia handlowe, pomieszczenie gospodarcze, WC . Lokal wyposażony w instalacje telefoniczną i internetową. Lokal w bardzo dobrym stanie, wymaga tylko lekkiego odświeżenia ścian. Niskie koszty eksploatacyjne. Budynek położony w strategicznym punkcie miasta, w otoczeniu innych budynków biurowych i usługowo - handlowych. Znakomita dostępność dla Klientów. Nieruchomość oprócz działalności biurowej świetnie sprawdziłaby się jako przychodnia lekarska ,kancelaria adwokacka ,biuro rachunkowe itp.., dostęp światła dziennego w każdym z pomieszczeń.
Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 41/3504/OLSNieruchomość nr 41/3504/OLS
Nieruchomość nr 41/3504/OLS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert