eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 34/7199/OOS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
34/7199/OOS
Lokalizacja:
Deszczno, Białobłocie
Cena:
800 000 PLN
Powierzchnia:
502 m²
Cena za m²:
1 594 PLN
Rodzaj zabudowy:
magazynowo-biurowy
Rok budowy:
2017
Ogrzewanie:
CO własne
Przeznaczenie:
produkcja
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 502 m2 usytuowana na działce gruntu o powierzchni 1549 m2 zlokalizowana w Białobłociu - oddalonym o około 11 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym - wybudowany w technologii tradycyjnej, murowany z wysokiej jakości materiałów. Budynek ocieplony styropianem 15 cm. Dach wielospadowy pokryty blachodachówką, okna PCV. Ściany w części biurowej malowane, szpachlowane. Posadzki betonowe wyłożone gresem.

Na metraż nieruchomości składa się część magazynowo-produkcyjna, dwa pomieszczenia socjalne, WC oraz część biurowa. Biuro wyposażone zostało w telefon stacjonarny, internet. Została podłączona instalacja pod monitoring.

Teren wokół hali w pełni ogrodzony, zagospodarowany placem parkingowym. Dojazd do posesji drogą asfaltową.

Nieruchomość dzięki parametrom technicznym nadaje się do prowadzenia niemal każdej działalności gospodarczej, tj.:
- handlowo-usługowej,
- produkcyjnej,
- biurowej,
- magazynowej.

Na sąsiadującej działce (w odległości około 19 m) zlokalizowany jest parterowy dom wolnostojący z garażem o powierzchni 236,30 m2 dzięki czemu jest to OFERTA IDEALNA DLA OSÓB CHCĄCYCH POŁĄCZYĆ MIEJSCE PRACY Z MIEJSCEM ZAMIESZKANIA ! ! !

Nieruchomość zlokalizowana przy Drodze Krajowej nr 22. Białobłocie jest bardzo dobrze skomunikowane z Gorzowem Wlkp.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !

Zdjęcia

Nieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOS
Nieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOSNieruchomość nr 34/7199/OOS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert