eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 31/7162/OOS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
31/7162/OOS
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski
Cena:
350 000 PLN
Powierzchnia:
220 m²
Cena za m²:
1 591 PLN
Rodzaj zabudowy:
hall
Przeznaczenie:
magazyn
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

HALA NA SPRZEDAŻ

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali magazynowej o powierzchni ok 220 m2, zlokalizowanej Gorzowie Wlkp., rejon ulicy Podmiejskiej.
Do budynku prowadzi droga utwardzona kostką betonową, nadająca się do przejazdu aut ciężarowych.

Na powierzchnię budynku składają się:
- pomieszczenie magazynowe o pow. użytkowej ok 150 m2, wysokość ok 4 m., brama uchylna z drzwiami.
- pomieszczenie warsztatowe z bramą dwu - skrzydłową dla aut ciężarowych, pow. użytkowa ok 70 m2, wyposażone w oświetlony kanał, wysokość ok 4 m.

OD FRONTU PARKING utwardzony kostką betonową o pow. ok 226 m2. Za budynkami pas gruntu o pow. ok 88 m2. Istnieje możliwość ogrodzenia parkingu.

Budynki murowane z posadzkami betonowymi, dach pokryty papą, nad przestrzenią warsztatową dodatkowo ocieplony. Przy budynku kontener biurowo - socjalny, pozostający w cenie nieruchomości.
MEDIA: prąd, woda, kanalizacja.

Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa podobnymi budynkami o funkcji usługowej i handlowej. Ze względu na sąsiedztwo wielu prosperujących firm, obiekt stanowi idealną bazę na rozwój własnego biznesu lub wynajem.
Obiekt jest aktualnie przedmiotem najmu, istnieje możliwość cesji praw do najmu.
Dogodny dostęp do sieci komunikacji miejskiej.

Cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację!
ZAPEWNIAMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY PONAD 25 BANKÓW - GWARANCJA NAJLEPSZEJ OFERTY.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 31/7162/OOSNieruchomość nr 31/7162/OOS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert