eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Obiekty » sprzedaż » nieruchomość nr 1/7199/OOS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
1/7199/OOS
Lokalizacja:
Deszczno, Karnin
Cena:
200 000 PLN
Powierzchnia:
80 m²
Cena za m²:
2 500 PLN
Rodzaj zabudowy:
productionhall
Materiał budynku:
cegła
Rok budowy:
1975
Droga dojazdowa:
polna droga
Przeznaczenie:
produkcja
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest obiekt o powierzchni około 160 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2482 m2 zlokalizowany w gminie Deszczno, w miejscowości Karnin oddalonej od Gorzowa Wielkopolskiego o około 7km.

Nieruchomość w dobrym stanie technicznym nadaje się do adaptacji w celu przekształcenia na dowolny rodzaj przeznaczenia: hali produkcyjnej, magazynowej czy usługowej. Budynek wykonany w tradycyjnej technologii; murowany cegłą, dach dwuspadowy pokryty dachówką cementową.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA PRZYLEGŁEGO GRUNTU O POWIERZCHNI 3,38 ha!

Atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w miejscowości z bardzo dobrą komunikacją z Gorzowem Wielkopolskim. W Karninie znajduje się kościół, sklepy oraz liczne tereny zielone, w bliskiej odległości jezioro.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !

Zdjęcia

Nieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOS
Nieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOSNieruchomość nr 1/7199/OOS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert