eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Mieszkania » sprzedaż » nieruchomość nr 826/3504/OMS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
826/3504/OMS
Lokalizacja:
Gorzów Wielkopolski,
os. Staszica
Cena:
149 000 PLN
Powierzchnia:
38 m²
Cena za m²:
3 921 PLN
Liczba pokoi:
2
Piętro/liczba pięter:
1/10
Rodzaj zabudowy:
wieżowiec
Materiał budynku:
wielka płyta
Rok budowy:
1980
Ogrzewanie:
CO miejskie
Stan nieruchomości:
dobry
Droga dojazdowa:
asfaltowa
Okna:
PCV
Forma własności:
spółdzielcze własnościowe
Czynsz:
350 zł
Dodatkowe:
piwnica, winda, gaz,

Opis nieruchomości

** Gorzów Wlkp, Os.Staszica, ul.Sportowa**.
Bardzo jasne, słoneczne, rozkładowe, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie (odrębna nieruchomość z urządzoną księgą wieczystą), do zamieszkania od zaraz.
Znajduje się na I piętrze w 10 kondygnacyjnym bloku, wykonanym w technologii tradycyjnej, materiał konstrukcyjny – wielka płyta, dodatkowo ocieplony. Odświeżona klatka schodowa.
W mieszkaniu okna PCV – nowe. Materiał na podłogach zróżnicowany. W salonie i sypialni nowoczesna płytka dywanowa, w przedpokoju, kuchni i łazience PVC Tarkett. Na ścianach w łazience farba zmywalna. Kuchnia częściowo zabudowana. Meble w całym mieszkaniu wliczone w cenę mieszkania.Instalacja wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna w łazience i kuchnie wymieniona-miedziana.
Do mieszkania przynależy piwnica (2,20 m2).

Doskonała lokalizacja, znakomita komunikacja ze wszystkimi dzielnicami. Ok. 200 m autobusy.
Przed blokiem miejsca parkingowe, bezpłatne, dostępne dla mieszkańców. Dużo zieleni.
Zapraszamy na prezentację.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMS
Nieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMSNieruchomość nr 826/3504/OMS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert