eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Działki » sprzedaż » nieruchomość nr 604/3504/OGS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
604/3504/OGS
Lokalizacja:
Bledzew
Cena:
30 650 PLN
Powierzchnia działki:
1226 m²
Cena za m²:
25.00 PLN
Przeznaczenie:
budowlana
Droga dojazdowa:
polna droga

Opis nieruchomości

**woj.lubuskie. Bledzew, Zalew Bledzewski ** Na sprzedaż wystawiamy 44 działki budowlane położone na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,Uchwała Nr XXV/142/16 Rady Gminy Bledzew z dnia 27.07.2016r.
Przeznaczenie :
- tereny zabudowy rekreacji indywidualnej
- tereny usług turystycznych z zabudową typu: pensjonat , hotel , schronisko
- tereny mieszkaniowe jednorodzinne z usługami uzupełniającymi takimi jak : usługi kształcenia,drobne usługi działalności
biurowej,administracji,zarządzania ubezpieczeń,sztuki,handlu,gastronomii odnowy biologicznej itp.

Działki położone są w bliskiej odległości (140 m) od Zalewu Bledzewskiego i znajdują się na obszarze Natura 2000. Przez zalew przepływa rzeka Obra, która zasila jego wody.
Teren uzbrojony w prąd, woda i szambo we własnym zakresie.

Jest możliwość zakupu całości, sposób wykorzystania tego terenu zależy od inwencji inwestora lub nowego nabywcy.
Wydzielono drogi komunikacyjne.

CENA 25 zł / m2 brutto z podatkiem VAT (Klient nie płaci PCC) plus udziały w drogach 3000 zł brutto.

Zalew Bledzewski - raj dla wędkarzy i kajakarzy - jest to sztuczne jezioro powstałe w wyniku zbudowania zapory na Obrze dla elektrowni wodnej w Bledzewie.
Niezwykle urozmaiconą linię brzegową porastają grzybne lasy. Akwen jest bardzo lubiany przez wędkarzy i kajakarzy, a rybostan niezwykle bogaty , ładne szczupaki ,sandacze ,okonie ,boleń ,sum ,występuje też węgorz. Z białej ryby to leszcz, lin ,płoć, karp . Jezioro ma wiele cichych zatoczek i urokliwych półwyspów, miejscami wysokie skarpy, nieco dalej łagodnie chylące się ku lustru wody polany.
W pobliżu zbiornika znajduje się ośrodek wczasowy oraz gospodarstwo agroturystyczne

Zdjęcia

Nieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGS
Nieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGSNieruchomość nr 604/3504/OGS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert