eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Działki » sprzedaż » nieruchomość nr 486/3504/OGS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
486/3504/OGS
Lokalizacja:
Witnica, Dąbroszyn
Cena:
65 000 PLN
Powierzchnia działki:
1120 m²
Cena za m²:
58.04 PLN
Przeznaczenie:
budowlana
Droga dojazdowa:
polna droga

Opis nieruchomości

DĄBROSZYN gmina Witnica do KOSTRZYNA nad Odrą tylko 3 km. BERLIN tylko 70km , Niemcy 5km .
Przedstawiamy na sprzedam piękną działkę budowlaną o powierzchni 1120 m2 położną w Dąbroszynie gmina Witnica z pięknym widokiem na rozlewisko Warty.

Działka położona na wzniesieniu przy działce prąd i woda na działkach obok powstały nowe domy lub są w trakcie realizacji.

Domy wspaniale eksponują się na wzniesieniu budząc podziw i respekt dla ich właścicieli bowiem tak się dzieje od zarania ludzkości ,że na wzniesieniach dominujących nad okolicą budowano Zamki i Pałace nie tylko jako symbole władzy i bogactwa ale i zgodnie z zasadami szkoły Feng Shui i "psychologi przestrzeni" by przyciągały wszelką pomyślność życiową dla właścicieli i ich rodzin.

Zapraszamy do prezentacji.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 486/3504/OGSNieruchomość nr 486/3504/OGS
Nieruchomość nr 486/3504/OGSNieruchomość nr 486/3504/OGS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert