eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Działki » sprzedaż » nieruchomość nr 286/7199/OGS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
286/7199/OGS
Lokalizacja:
Kłodawa, Santocko
Cena:
140 000 PLN
Powierzchnia działki:
1700 m²
Cena za m²:
82.35 PLN
Przeznaczenie:
budowlana
Droga dojazdowa:
asfaltowa

Opis nieruchomości

NA SPRZEDAŻ atrakcyjna DZIAŁKA gruntu o powierzchni 1700 m2 zlokalizowana w Gminie Kłodawa w miejscowości Santocko oddalonej o 6 km od Centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego w Gminie Kłodawa z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne i cichą działalność usługową.

Na działce wybudowano drewniany budynek posadowiony na płycie betonowej składający się z części rekreacyjnej, magazynowej oraz składu na drewno. Budynek posiada instalację elektryczną, wodną oraz oświetlenie, przed budynkiem wyłożona jest kostka brukowa.
Od wewnętrznej strony wokół działki obsadzone są gęsto wysokie tuje, podlewane linią kroplującą - wodą z własnej studni głębinowej.
Ponadto na działce znajdują się drzewa i krzewy owocowe.

Atutem oferty jest urokliwe umiejscowienie działki, z dwóch stron otoczona jest lasem. Całość terenu gęsto i wysoko zarośnięta tujami, co daje poczucie prywatności i swobody.

Infrastruktura techniczna:
- woda i kanalizacja gminna, dodatkowo własne głębinowe ujecie wody nadającej się do spożycia.
- gazociąg w drodze przy posesji
- prąd
- ogrodzenie

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ !

Zdjęcia

Nieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGS
Nieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGSNieruchomość nr 286/7199/OGS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert