eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:83/3070/OOS Lokalizacja:Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Cena:3 348 490 PLN Powierzchnia:984.85 m²
Cena za m²:3 400 PLNMateriał budynku:cegła
Ogrzewanie:CO miejskieUjęcie wody:miejska
Rodzaj kanalizacji:miejskaPrzeznaczenie:Services
Przedmiotem oferty jest lokal o charakterze usługowo – handlowym o powierzchni 984,5 m2 położony w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni wchodzi przestronna sala sprzedaży, magazyn, 6 pomieszczeń, dwie łazienki z wc, każda mieści toaletę męską i damską, oraz hol.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadaje się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ściany szpachlowane i malowane częściowo wyłożono glazurą, na podłogach położono terakotę. Łazienki w glazurze i terakocie. Okna PCV. W pomieszczeniach na oknach zamontowano rolety zewnętrzne antywłamaniowe.

Atutem są duże przeszklone witryny oraz od strony zaplecza znajduje się dodatkowe wejście, dzięki czemu lokal zyskuje na atrakcyjności.

Parametry techniczne budynku pozwalają na prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności a układ pomieszczeń daje duże możliwości adaptacyjne.

Cześć magazynowa wyposażona w bramę automatyczną przystosowana do rozładunku towarów wózkami paletowymi, duży plac manewrowy dla tirów oraz parking.

Budynek wyposażony w system telekomunikacyjny, przeciwpożarowy, alarmowy oraz monitoring.

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Idealna lokalizacja lokalu zapewnia duże natężenie pieszych. Nieruchomość z dostępem do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Osiedle Górczyn jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

CENA : 3.348.490,00 zł + VAT 23%

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW !!!
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl