eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:509/3504/OGS Lokalizacja:Gorzów Wielkopolski, Karnin
Cena:194 790 PLN Powierzchnia działki:4530 m²
Cena za m²:43.00 PLNPrzeznaczenie:budowlana
**woj.lubuskie - Gorzów Wlkp.- Karnin ** 6 kilometrów od centrum miasta, 800 metrów od trasy szybkiego ruchu S3, przy drodze asfaltowej (serwisówka) ,około 80 metrów dojazd drogą utwardzoną , znajdziemy działkę budowlaną przeznaczoną na sprzedaż.
Doskonały punkt lokalizacyjny. Wszędzie bliski i łatwy dojazd.
Teren płaski, suchy w pobliżu ściana lasu.

Proponowana działka leży w kompleksie działek z rozpoczętymi budowami. Istnieje możliwość zakupu mniejszej działki po podziale na trzy działki lub dwie.

Uzbrojenie bezpośrednio na działce (skrzynka elektryczna),gaz w drodze przy działce,woda - ujęcie własne (studnia),kanalizacji brak - przewidziane szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.
Brak planu zagospodarowanie przestrzennego,ale dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym.

Karnin - zwany jest nową sypialnią , miejscem gdzie chętnie posadawiają swe domy ludzie pracujący w mieście, ceniący sobie spokój i walory przyrodnicze tych miejscowości. Niewielka odległość od Gorzowa oraz dobra komunikacja sprawiają, że działki w tym rejonie cieszą się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na powstawanie nowych budynków o przyjemnej dla oka architekturze.

Zapraszam do oglądania i składania własnych ofert zakupu.
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl