eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:63/3070/OOW Lokalizacja:Santok, Wawrów
Cena najmu:4 999 PLN Powierzchnia:270 m²
Cena za m²:19 PLNRodzaj zabudowy:biurowo-handlowy
Materiał budynku:cegłaOgrzewanie:gazowe
Droga dojazdowa:asfaltowaUjęcie wody:miejska
Rodzaj kanalizacji:miejskaOkna:PCV
Przeznaczenie:ServicesForma własności:odrębna własność
Dodatkowe:gaz,
Przedmiotem oferty jest budynek usługowo - handlowo - magazynowy o pow. 270 m2 zlokalizowany w Gminie Santok w Miejscowości Wawrów.

W skład powierzchni obiektu wchodzi przestronna sala sprzedaży, której powierzchnia składa się z połączonych dwóch pomieszczeń o pow. 85 m2 i 60 m2. Chłodnia, dwa pomieszczenia gospodarcze, biuro, magazyn oraz zaplecze socjalne w którego skład wchodzi kuchnia oraz wc.

Obiekt w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane i malowane, podłogi w zależności od funkcjonalności wyłożone terakotą lub betonowe. Kuchnia oraz wc w glazurze i terakocie.

Budynek murowany, ocieplony dodatkowo styropianem 10 cm. Okna PCV, z dużą witryną od strony ciągu pieszych. Dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz ochrony mienia zamontowano również drzwi wejściowe antywłamaniowe, rozprowadzony został monitoring oraz system alarmowy.

Posesja wokół nieruchomości w pełni ogrodzona, utwardzona. Od zaplecza prowadzi wejście przez rampę która umożliwia swobodną dostawę towaru. Przed budynkiem znajduje się parking przynależący bezpośrednio do obiektu stanowiący idealne miejsce postojowe dla potencjalnych klientów.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie szeroko rozumianej działalności usługowej, handlowej, magazynowej, siedziby firmy, punktu aptecznego czy marketu.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja przy drodze, co daje duży przepływ klientów za równo zamieszkujących Wawrów jak również dla osób przejezdnych.

Cena najmu: 4.999,00 zł + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl