eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:346/3504/ODS Lokalizacja:Bogdaniec, Jenin
Cena:329 000 PLN Powierzchnia:162 m²
Cena za m²:2 031 PLNPowierzchnia działki:724 m²
Liczba pokoi:4Liczba pięter:1
Rodzaj zabudowy:wolnostojącyMateriał budynku:cegła
Rok budowy:2012Ogrzewanie:gazowe, kominkowe
Droga dojazdowa:asfaltowaOkna:PCV
Forma własności:odrębna własnośćDodatkowe:gaz,
Rezerwacja.
BUKIET POETYCKI - Murator
Przedmiotem oferty jest wygodny dom zaprojektowany z myślą o dużej – nawet pięcioosobowej – rodzinie, w sąsiedztwie lasu i nowych domów jednorodzinnych w Jeninie Gmina Bogdaniec.

Powierzchnia użytkowa domu to 124,50 m2, + garaż o pow. 22,20 m2, kotłownia 6,70 m2 oraz stryszek 8,20 m2.

Na parterze uwagę zwraca atrakcyjna strefa dzienna składająca się z przestronnego salonu i otwartej, oddzielonej od niego jedynie półwyspem, kuchni. Przedłużenie tej strefy stanowią dwa tarasy wychodzące na różne strony świata. Program parteru uzupełniają sypialnia, łazienka oraz zaplecze gospodarcze: garderoba, kotłownia i garaż. W przestrzeni nad garażem zaplanowano stryszek – można zgromadzić na nim wszelkie chwilowo niepotrzebne rzeczy.
Poddasze służy wyłącznie odpoczynkowi. Mieszczą się tu trzy sypialnie (jedna z własną garderobą) i łazienka.

Z zewnątrz dom prezentuje się niezwykle elegancko. Uroku dodają mu wysmakowane detale: symetrycznie rozmieszczone dzielone okna, boniowane ściany oraz duże lukarny z balkonami.

Nieruchomość wybudowana jest z wysokiej jakości materiałów. Dachówka ceramiczna firmy Roben. Styropian "Platinum" o wysokich parametrach izolacyjnych. Okna plastikowe "złoty dąb", drzwi od stolarza wysokiej klasy w kolorze orzech. Dom na zewnątrz wykończony zupełnie, struktura, gzymsy, parapety. W domu zastosowany został strop Teriwa wygłuszający dźwięki. Izolacja na poddaszu jest wykonana z bardzo dobrych materiałów co pozwoli zimą na utrzymanie ciepła a latem izolację od gorączki.

Do działki o pow. 724 m2 doprowadzony jest prąd (siła),pozostałe media - gaz , woda , kanalizacja w drodze przy nieruchomości.

Droga dojazdowa utwardzona, kostka.
Dom ostatni przed lasem, spokojna, piękna okolica!
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl