eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:44/3070/OOS Lokalizacja:Skwierzyna, Trzebiszewo
Cena:4 500 000 PLN Powierzchnia:750 m²
Cena za m²:6 000 PLNRodzaj zabudowy:restauracja
Materiał budynku:cegłaRok budowy:2010
Ogrzewanie:kominkowe, SolidFuelDroga dojazdowa:asfaltowa
Ujęcie wody:miejskaRodzaj kanalizacji:szambo
Okna:PCVPrzeznaczenie:Catering
Forma własności:odrębna własnośćDodatkowe:gaz,
Przedmiotem oferty jest obiekt restauracyjno – hotelowy o pow. 750 m2 posadowiony na działce opow. 7900 m2 zlokalizowany przy ruchliwej drodze przelotowej po między Gorzowem Wielkopolskim a Skwierzyną w miejscowości Trzebiszewo.

Obiekt restauracyjno – hotelowy składa się z funkcjonalnych pomieszczeń w których skład wchodzi:

Część restauracyjna obejmuje dużą salę bankietowo – weselną z wyjściem na ogród, w skład powierzchni restauracji wchodzi również funkcjonalne zaplecze socjalne, łazienka z wc oraz pomieszczenie gospodarcze.

Drugim pomieszczeniem jest osobna restauracja w której powierzchnie wchodzi sala konsumpcyjna, której centralnym punktem jest palenisko kominka, sala posiada również wyjście na taras. Kuchnia wraz z całym wyposażeniem, w skład zaplecza kuchennego wchodzi chłodnia, mroźnia, magazyn suchy, obierak, pomieszczenie do przechowywania warzyw, pomieszczenie socjalne, pralnia oraz toalety z natryskami.

Przy sali restauracyjnej, znajduje się również bufet pełniący funkcję recepcji oraz dodatkowy magazynek.

W holu usytuowane zostały łazienki: męska, damska oraz dla osób niepełnosprawnych, natryski.

Część hotelowa składa się z sześciu pokoi dwuosobowych, układ pomieszczeń pozwala również na aranżację pomieszczeń na cztery pokoje dwuosobowe lub dwa pokoje trzyosobowe.

W części hotelowej znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz biuro.

Budynek wybudowany w 2010 roku, po kapitalnym remoncie. Ściany nieruchomości wybudowane z cegły H+H, dodatkowo ocieplone styropianem, dach pokryty blachodachówką. Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa zamontowano częściowo rolety zewnętrzne antywłamaniowe.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane oraz malowane, w zależności od funkcjonalności wyłożone terakotą lub wykładziną – wykładzina w pokojach, ściany w pokojach szpachlowane i malowane. Łazienki, wc, kuchnia oraz pomieszczenia gospodarczo – socjalne wyłożone glazurą oraz terakotą.

Ogrzewanie wody oraz nieruchomości za pomocą pieca opałowego na palet i owies. Część restauracyjna posiada dodatkowo ogrzewanie za pomocą kominka z płaszczem wodnym.

Materiały wykorzystane do wykończenia nieruchomości zapewniają trwałość oraz komfort użytkowania.

Parking przy nieruchomości o pow. 3000 m2 wyłożony kostką polbrukową. Utwardzenie terenu parkingu pozwala na swobodne parkowanie TIR-ów.

Posesja wokół nieruchomości zadbana, pozwalająca na rekreację dla osób spędzających czas w hotelu. Na posesji znajduje się również duża drewniana wiata w której istnieje możliwość zorganizowana kameralnego wieczoru w porze letniej. Na działce znajduje się również przepiękny skalniak, który jest niewątpliwą atrakcją oraz wizytówką przestrzeni wokół nieruchomości.

Nieruchomość jest idealną propozycją pod działalność inwestycyjną taką jak usługi hotelarskie, restauracyjne czy organizacja imprez okolicznościowych.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja zapewniająca łatwy dostęp do nieruchomości. Położenie obiektu zapewnia ciągły przepływ klientów za równo korzystających z obiektu restauracyjnego jak również hotelowego.

Cena: 4 500.000,00 zł + VAT

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE Z 25 BANKÓW !!!!
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl