eDom Nieruchomości
eDOM Nieruchomości
ul. Kosynierów Gdyńskich 109
66-400 Gorzów Wlkp.
e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl
Numer oferty:9/3129/OOS Lokalizacja:Gorzów Wielkopolski, os. Słoneczne
Cena:570 000 PLN Powierzchnia:395 m²
Cena za m²:1 443 PLNRodzaj zabudowy:RepairShop
Ogrzewanie:gazoweOkna:PCV
Przeznaczenie:Services
OBIEKT USŁUGOWY Z FUNKCJĄ MIESZKALNĄ W GORZOWIE.

Polecamy do sprzedaży obiekt o przeznaczeniu usługowym z funkcją mieszkalną o pow. 395 m2 usytuowany na działce o pow. 3213 m2 w Gorzowie Wlkp. na os. Słonecznym z łatwym dojazdem do Centrum miasta. Obiekt przeszedł gruntowny remont w 2012 r.

Nieruchomość składa się z:
TRZYSTANOWISKOWEJ MYJNI RĘCZNEJ: budynek podpiwniczony o pow.185 m2, który posiada 3 stanowiska do obsługi. Budynek wyposażony jest w zaplecze socjalne szatnię, jadalnię, łazienkę, WC, biuro i kotłownię. Myjnia świadczy usługi mycia wodą osmatyczną.

BUDYNEK WARSZTATOWY o pow. 120 m2, na który składają się 2 pomieszczenia z oddzielnymi bramami wjazdowymi o pow. 60 m2. Jedno z pomieszczeń wyposażone jest w kanał. Budynek może spełniać funkcję warsztatu wulkanizacyjnego, samochodowego.

BUDYNEK MIESZKALNY o pow. 60 m2, który składa się z: salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażone), sypialni z garderobą i łazienki. Wszystko wykończone wysokiej jakości materiałami. Przynależy garaż o pow. 20 m2.

Działka w całości ogrodzona wyposażona w monitoring z nagrywaniem i archiwizacją. Parking z przeznaczeniem na 40 miejsc postojowych.

Dodatkowym atutem jest to, iż nieruchomość posiada decyzję o warunkach zabudowy na Myjnię Bezdotykową. Działalność jest rozreklamowana i posiada stałych klientów. Mile widziane propozycje współpracy.

Istnieje możliwość wynajmu nieruchomości.

Cena: 570 000 zł + podatek VAT do negocjacji.

IDEALNA PROPOZYCJA DO ZAINWESTOWANIA!!!

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU NA DOGODNYCH WARUNKACH NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI - OFERTA 25 BANKÓW.

Zapraszamy na prezentację.
Zdjęcia:
Kontakt z agentem:Biuro eDom Nieruchomości, telefon: 95 735 15 07, e-mail: biuro@edom-nieruchomosci.pl