eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Domy » sprzedaż » nieruchomość nr 83/710/ODS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
83/710/ODS
Lokalizacja:
Cybinka, Rąpice
Cena:
320 000 PLN
Powierzchnia:
200 m²
Cena za m²:
1 600 PLN
Powierzchnia działki:
1800 m²
Liczba pokoi:
3
Liczba pięter:
0
Rodzaj zabudowy:
wolnostojący
Ogrzewanie:
CO własne
Forma własności:
odrębna własność

Opis nieruchomości

Do sprzedania ładnie zagospodarowana nieruchomość gruntowa o pow. 1800 m kw, położona na terenie Krzesińskiego Parku Krajobrazowego, otoczona lasami, kilkanaście kilometrów od miejscowości Cybinka w województwie lubuskim, zabudowana następującymi budynkami:
1) Murowany z cegły dom mieszkalny o pow. użytkowej ok. 100 m kw, niepodpiwniczony. W skład pomieszczeń wchodzą: kuchnia, 3 pokoje, łazienka.
W 2008 r. wykonano remont nieruchomości: nowe tynki na zewnątrz i wewnątrz budynku, nowe okna PCV, nowe podłogi, nowe instalacje wodno - kanalizacyjne, nowe instalacje elektryczne.
Centralne ogrzewanie na drewno, węgiel oraz drugie niezależne ogrzewanie elektryczne (II taryfa). 3 szamba.

2) Drugi budynek murowany z cegły, z użytkowym poddaszem o łącznej pow. ok. 200 m kw. Również wyremontowany w 2008 r. (nowe instalacje elektryczne/230V/380V/, wodno - kanalizacyjne oraz wewnętrzne tynki).
W skład budynku wchodzą następujące pomieszczenia: nowa kuchnia letnia z małą łazienką, pomieszczenie z nową wędzarnią, salon z kominkiem i bilardem. Znajdują się tu również dwa pomieszczenia do małej hodowli drobiu z pełnym wyposażeniem oraz ogrodzonymi wybiegami. Dodatkowo w piwnicy znajduje się magazynek.

3) Garaż murowany o pow. ok. 23 m kw.

Całość ogrodzona. Forma własności: własność z księgą wieczystą.
UWAGA! OKAZJA! W cenę nieruchomości wchodzi całe umeblowanie i wyposażenie domu jak i pozostałych pomieszczeń, widoczne na zdjęciach.

CENA: 320.000 PLN - DO NEGOCJACJI! Zaproponuj swoją cenę!

Zdjęcia

Nieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODS
Nieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODSNieruchomość nr 83/710/ODS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert