eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów
przyjdź po dobrą ofertę nieruchomości

DZIAŁKI

Działki Sprzedaż
eDOM Biuro Nieruchomości Gorzów Wlkp., ul. Kosynierów Gdyńskich 109, tel. 95 735 15 07
Twoja lokalizacja:

Domy » sprzedaż » nieruchomość nr 146/2181/ODS

Wyszukiwarka
Wyszukiwarka

Wyczyść

Wyczyść

Cena
Powierzchnia

Pokoje

Piętro

Liczba pięter:

Wyszukiwarka
Newsletter
Poszukujemy

Dla gotówkowego klienta taniej kawalerki w Centrum Gorzowa

Mieszkania 2-3 pokojowego os. Sady, Górczyn, Zacisze - niski blok

Poszukujemy Kalkulator opłatZgłoś ofertę
Zaproponuj swoją cenę

Szczegóły oferty

Numer oferty:
146/2181/ODS
Lokalizacja:
Strzelce Krajeńskie
Cena:
240 000 PLN
Powierzchnia:
0 m²
Cena za m²:
- PLN
Powierzchnia działki:
220 m²
Liczba pokoi:
5
Liczba pięter:
1
Rodzaj zabudowy:
szeregowy
Stan nieruchomości:
surowy zamknięty
Droga dojazdowa:
kostka brukowa
Forma własności:
odrębna własność
Dodatkowe:
gaz,

Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży są domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu w Strzelcach Krajeńskich. Domy posadowione na działkach o powierzchni od 220 m2 do 400 m2.
Na powierzchni użytkowej 143,28m2 zaplanowano:
I poziom:Salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, gabinet, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap oraz korytarz o łącznej powierzchni 57,81 mkw oraz garaż jednostanowiskowy o powierzchni 16,99 mkw, który znajduje się w bryle budynku.
II poziom:
Stanowi część sypialnianą o powierzchni 68,58 m2 na którym zaplanowano:3 sypialnie, dwie łazienki z WC, garderoba oraz korytarz.

Zakres prac przy opcji domu w stanie surowym zamkniętym obejmuje:

Elewację,(ocieplenie budynku styropianem o grubości 15cm lambda, zaś ściany szczytowe z budynkach skrajnych o grubości 17cm
Dach ( dachówka ceramiczna) wraz z rynnami i opierzeniem.
Stolarkę okienną PCV( kolor złoty dąb).
Drzwi zewnętrzne.
Bramę garażową.
Ogrodzenie.
Drogę dojazdową wyłożoną kostkową brukową

Wszystkie budowane domy posiadają uzbrojenie w przyłącza:

kanalizacji sanitarnej,
wodociągowej,
gazowej,
energetycznej.

Cała inwestycja cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na użycie materiałów o wysokiej jakości i dbałości wykonanych prac. Teren w okół budowy jest już częściowo zagospodarowany i uporządkowany . Po zakończeniu wszelkich prac wykonawca zobowiązuje się do wykonania - dokończenia części wjazdowej na osiedle.
Doskonała lokalizacja zapewniająca szybki i sprawny dostęp do Centrum Miasta oraz piękna okolica zapewniająca wypoczynek na łonie natury świadczą o atrakcyjności oferty.
Wykonawca jest otwarty na współpracę z przyszłym nabywcom nieruchomości. Wszelkie życzenia co do planowania zmiany układu ścian działowych może być wykonana bez dodatkowych kosztów.

Zdjęcia

Nieruchomość nr 146/2181/ODSNieruchomość nr 146/2181/ODS
Nieruchomość nr 146/2181/ODSNieruchomość nr 146/2181/ODSNieruchomość nr 146/2181/ODSNieruchomość nr 146/2181/ODS

Kontakt

Biuro eDom Nieruchomości

95 735 15 07

biuro@edom-nieruchomosci.pl

Zapytaj o szczegóły

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych znajdujących się w przesłanym formularzu kontaktowym na potrzeby załatwienia sprawy w której się kontaktuję z EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Potwierdzam wywiązanie się przez Administratora Danych Osobowych z obowiązków informacyjnych w zakresie ochrony danych osobowych, zgodnie z Artykułem 14 RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest EDOM NIERUCHOMOŚCI TOMASZ HREHORCZUK z siedzibą w 66-400 Gorzowie Wlkp., ul. Madrycka 6D/14 (oddział w 66-400 Gorzów Wlkp. ul. Kosynierów Gdyńskich 109). Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji Pani/Pana zapytania, na podstawie dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych lub rok po zakończeniu realizacji Pani/Pana zapytania. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Powyższa oferta nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC.
« Wróć do listy ofert